istanbul’dan izmir’e nakliye fiyatları

istanbul’dan izmir’e nakliye fiyatları işlemlerimiz ile eşyalarınız uzun yol mesafelerinde zarar görmelerini engelliyoruz. Şehirler arası taşımacılık büyük özgüven ve profesyonel ekip isteyen bir iştir. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi kurumsal evden eve nakliye firmamızın güvencesi altında profesyonel çalışma ekibimizle yapıyoruz.

istanbul'dan izmir'e nakliye fiyatları
istanbul’dan izmir’e nakliye fiyatları

Tüm nakliye firmalarından farkımız sizlere verdiğimiz güven ve kaliteli hizmettir. Eğer bizden memnu kalmasanız eşyalarınızın ve paranızın garantisini veriyoruz. Kurumsal İstanbul İzmir evden eve nakliyat firmamızın güvencesi altında tüm eşyalarınız koruma altındadır. Oluşabilecek en ufak sorunlarda bile firmamız tarafından yapılan kasko sigortalı evden eve taşıma sayesinde zararınızı fazlası ile karşılayabiliriz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önde gelmektedir. Memnuniyetiniz ve eşyalarınızın güvenliği bizlerden sorulur.

1+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı5000 + KDVSigortalı Kaskolu
2+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı7500 + KDVSigortalı Kaskolu
3+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı11000 + KDVSigortalı Kaskolu
4+1 Ev Eşyası Taşıma Fiyatı15000 + KDVSigortalı Kaskolu
Güncel Tablo

istanbul’dan izmir’e ev taşıma

istanbul’dan izmir’e ev taşıma hizmeti kapsamında şehirler arası nakliye seferlerimiz mevcuttur. Haftanın her günü İstanbul İzmir Nakliyat araçlarımız çalışmaktadır. Dileyen sadece parça eşya taşınma talebinde bulunabilir. Aynı zamanda 1+1 ev taşıma, 2+1 ev taşıma, 3+1 ev taşıma gibi evden eve nakliye hizmeti de sunuyoruz. Yapmanız gereken bizimle irtibat kurmak ve en ucuz fiyat teklifi alarak. Sigorta garantili sözleşmeli taşınmak.

✅ Firma Yetki Belgesi;✅ K3 – Iso 9001 Kalite Belgesi
✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal Ldt. Şti
✅ Firma Araç Durumu;✅ Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma Kuruluş;✅1990’ten Beri Nakliyat Hizmeti

İstanbul İzmir Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul İzmir şehirlerarası nakliye firması olarak son derece kaliteli hizmet vermeye özen gösteriyoruz. İstanbul İzmir evden eve nakliye firmamız sigortalı olarak eşya taşımak konusunda son derece profesyoneldir. Standartları çok yüksek bir firma olmakla kalmıyoruz aynı zamanda çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunuyoruz.

istanbul'dan izmir'e nakliye fiyatları
istanbul’dan izmir’e nakliye fiyatları

Verdiğimiz hizmetlerimiz sırasında oluşabilecek her türlü firma hatasında sorumluluk kabul ediyoruz. Bununla birlikte firmamız eşyalarınızı garantili taşıyor ve her türlü kötü koşula karşı da gereken önlemi alıyor. Firmamızdan alacağınız bir nakliye hizmeti için dilerseniz paketleme hizmeti gibi konularda da hizmet alma imkânınız var. Eşya paketleme işlemleri sırasında her ürün mutlaka taşınmaya uygun şekilde paketleniyor. Bununla birlikte nakliye hizmetini firmamızdan yılın tüm günlerinde alabilme şansınız da bulunuyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top