İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat

İzmir Antalya evden eve nakliyat firması arayışında olan vatandaşlarımıza Profesyonel nakliye ekibimizle Sigorta sözleşmeli evden eve taşıma hizmetleri sunuyoruz. Profesyonellerin tercihi güvenilir evden eve nakliyat İzmir antalya şirketi güvenli ev taşıma hizmeti sunar.

İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat
İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat

İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bireysel ve kurumsal İzmir antalya evden eve nakliye hizmetleri kapsamında yıllardır hizmet sunan firmamız, ev ve iş yeri taşımacılığında müşterilerine kaliteden ödün vermiyorken en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor. Böylece evinizi taşırken aynı zamanda rahatlığın ve problemsiz taşınmanın farkına da varabilir, kolay bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Böylelikle firmamızın müşterileri hem ayrıcalıklı olmakla birlikte endişesiz, huzurlu ve sorunsuz taşınma dönemi geçiriyorlar. Taşınma işleriniz için uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışmak için arayış içindeyseniz sizler de firmamızın memnun müşterilerinden birisi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel İzmir Antalya Evden Eve Taşıma

Profesyonel izmir antalya evden eve nakliyat şirketi olarak güvenli ve konforlu taşımacılık hizmeti almanız için her türlü özveriyi gösteriyoruz. En kaliteli taşıma hizmetini en uygun şekilde yapan profesyonel izmir antalya nakliye şirketimizi seçin güvenle taşının. Nakliye şirketimizin izmir antalya konumunda sunduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

İzmir Antalya Parça Eşya Taşıma

Kurumsal ve profesyonel nakliyat firması olarak hizmetlerimizi sadece komple eşya üzerine kurmuyoruz. Dilerseniz siz değerli müşterilerimize parça eşya taşıma hizmetleri de sunuyoruz. Koltuk, yatak, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızı ya da paket ve koli gibi eşyalarınızı taşıtmak isyebilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası bir yere göndermek istiyorsanız İzmir evden eve nakliyat olarak bu konuda da sizlere hizmet veriyoruz. Şehirlerarası parça eşya taşımacılık hizmetlerimizde belirli aktarma bölgelerimizde bulunan istasyonlarımız sayesinde eşyalarınız bir aracı doldurmayabilir. Böyle zamanlarda aktarmalı olarak Türkiye’nin bir ucundan diğerine aynı güven ve özenle taşınıyor.

Güvenilir İzmir Antalya Evden Eve Nakliye Firmaları

Bir nakliyat firmasında olması gereken birtakım temel özellikler ve gereklilikler vardır. Firmamız bu özellikleri ve gereklilikleri bünyesinde barındırır. Bütün bunlara ek olarak müşterilerimizi kendilerini özel hissettirecek hizmetleri de sunuyor.
• Taşınma döneminde müşterilerimiz için en yorucu ve zaman alıcı olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafından özel paketlerle yapılıyor.
• Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvencemiz altına alınıyor.
• Geniş araç filomuzla her türlü eşya kapasitesine uygun olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun tek seferde taşıyoruz.
• Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
• Güler yüzlü ve nakliyat alanında uzman olan personel kadromuzla sizlere montaj ve demonte hizmetleri dâhil kapsamlı hizmet sunuyoruz.
• Önceliği müşteri memnuniyeti olan izmir antalya evden eve nakliye firmamız, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda Ev Ofis Villa Taşıma gibi farklı hizmetler de sunar. Ev Ofis Villa Taşıma gibi. Nakliyat firmamız kendisini yenileyerek beklentilerinizi her daim en üst düzeyde karşılıyoruz.

İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul izmir antalya evden eve nakliyat fiyatları bakımından oldukça ekonomik ve indirimli ücretlerle taşıma hizmeti yapıyoruz. Takdir edersiniz ki taşınacak eşya yükü ve hacmi taşıması yapılacak mesafe ücrette belirleyicidir. Aşağıda izmir Nakliyat Fiyatları listesi sunulmuş olup, fiyatlar tahminidir. Net ücretler için bizden teklif alınız.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
izmir antalya 1+1 Ev Taşıma Fiyatı10.200 – 10.500 ₺1.800 ₺
izmir antalya 2+1 Ev Taşıma Fiyatı11.500 – 11.500 ₺2.350 ₺
izmir antalya 3+1 Ev Taşıma Fiyatı12.500 – 12.800 ₺3.150 ₺
izmir antalya 4+1 Ev Taşıma Fiyatı13.000 – 13.200 ₺3.500 ₺
izmir antalya 5+1 Ev Taşıma Fiyatı14.000 – 14.500 ₺4.000 ₺
izmir antalya Ofis Taşıma Fiyatı5.000 ₺TEKLİF AL
Sizler de kaliteli, güvenli evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için bize ulaşınız.

İzmir Antalaya Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

İzmir Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

İzmir antalya arası ev taşıma ücretleri taşınacak eşya özelliğine göre değişir. 1+1 ile 3+1 ev eşyası taşıma ücreti farklı olabilir. Fiyatlarımız 1500 tl den başlamaktadır.

İzmir Antalya Arası Nakliyat Kaç Saat Sürer?

İzmir Antalya arası taşıma hizmeti aynı gün başlatılıp tamamlanır. Eşyalar kapsamlı ise maksimum 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

Nakliye Çalışanları Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün nakliyat ekibimiz ve nakliye çalışanlarımız SGK sigortalı maaşlı olarak çalışırlar.

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, nakliye işlemleri öncesi bütün tedbirleri aldığımız gibi sigortalı nakliye sözleşmesi yapıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top