İstanbul Çeşme Nakliyat

İstanbul Çeşme nakliyat firması olarak İstanbul’dan Çeşme’ye ev taşıma Nakliyat Hizmeti ve Çeşme’dan İstanbul’a ev taşıma nakliyat hizmeti sunuyoruz. Kasko sigortalı Çeşme İstanbul evden eve nakliyat çalışmalarımız sözleşmeli ve garantili olarak yapılmaktadır. Üstelik ekonomik ucuz fiyatlarla sunduğumuz hizmetler yazılı sözleşmeli ve sigorta garantilidir.

İstanbul Çeşme Nakliyat
İstanbul Çeşme Nakliyat

İstanbul Çeşme Nakliyat Şirketi

Büyük tonajlı ve geniş yapılı kamyonlar profesyonel çalışan ekip sayesinde en iyi nakliye şirketi olma aşamasında büyük bir yol almış durumdayız. Onun yanında sigortalı kurumsal taşımacılık sektöründe en uygun fiyatları ortaya çıkarıyoruz. Kurumsal hizmet oluşturma aşamasında şirket bünyesinde oluşturulan gruplar sayesinde nakliye, paketleme, istifleme, kurulum işlemleri tecrübeli şekilde yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar İstanbul Çeşme Nakliyat statüsünde değerlendirildiği takdirde İstanbul Çeşme evden eve nakliyat şirketi olarak herkesin yüzünü güldüren hizmetler ortaya sermekteyiz.

İstanbul Çeşme Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Çeşme evden eve nakliyat firması İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları belirlerken kullanılacak malzemeleri, izlenecek yolu, yükleme ve boşaltma işlemlerinde ortaya çıkacak bütün zorlukları göz önünde tutmaktadır. Burada yükleme sırasında hangi kattan ineceğini, indirme sırasında hangi kata çıkarılacağını, eşyaların kapladığı alanı, taşıma mesafesini müşteriler ile ayrıntılı bir şekilde görüşerek kesin sonuç ortaya çıkacak taşıma ücreti belirlenmektedir

İstanbul Çeşme Nakliyat Fiyatlarıİstanbul Çeşme Nakliyat ÜcretleriAsansörlü Taşıma Fiyatları
İstanbul Çeşme 1+1 Taşıma Fiyatları5500 – 6000 ₺500 ₺
İstanbul Çeşme 2+1 Taşıma Fiyatları6000 – 6500 ₺500 ₺
İstanbul Çeşme 3+1 Taşıma Fiyatları7000 – 7500 ₺500 ₺
İstanbul Çeşme Güncel Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Çeşme Sigortalı Nakliyat

İstanbul Çeşme evden eve nakliyat ile şehirlerarası taşımacılık işlemi yerine getirilecek ise o zaman eşya listesinin hazırlanması ilk adım olmalıdır. Bu sayede ne kadar eşyanızın olduğunun tespit edilmesi de daha kolay olur. Aynı zaman da bu listeye bakarak taşınacak olduğunuz eve götüreceğiniz eşyalarınızı seçebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı daha aza indirerek işi daha az maliyet ile yapma durumunuz da olur. Çünkü gerçekten ihtiyacınız olmayan eşyaların yüzlerce kilometre taşınmasına da gerek kalmaz. Sakin bir şekilde bu eşya listesini hazırlayarak listenin en iyi yardımcınız olmasını sağlama durumunuz da meydana gelir

İstanbul Çeşme Arası Ev Taşıma Ne Kadar Sürer?

Taşınma süresi eşyaların miktarına gidilecek mesafeye ve eşyaların önceden paketlenip ambalajlanmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eşyalar taşınmaya hazır ise aynı gün eşyalarınız taşınır. Hazır değil ise maksimum 2 iş günü içerisinde eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinizi taşınır.

Sigortalı Taşıma Sözleşmesi Yapıyor Musuuz?

Evet nakliye hizmetimiz kapsamında taşıması yapılacak eşyalarınızı anlaşmalı sigorta poliçesi aracılığı ile 200 bin tl ye kadar teminatla taşıyoruz. 2 bin tl altındaki hasarlarınızı Timuroğlu Nakliye şirketimiz karşılamaktadır.

Nakliyat Personelleri Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün çalışan personellerimiz sürekli çalışan maaşlı ve SGK lı elemanlarımızdır. İstisnai durumlarda ve acil hallerde günü birlik çalışan personellerin de SGK girişi sigortası yapılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top